پنج شنبه , ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
صفحه اصلی / رویدادها / آگاهی‌بخشی موجب مطالبه‌گری می‌شود

آگاهی‌بخشی موجب مطالبه‌گری می‌شود

فروغ‌السادات بنی‌هاشم، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر توسعه فعالیت‌های زنان روستایی و عشایری وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه آگاهی‌بخشی موجب مطالبه‌گری می‌شود و اجرای قوانین را الزام‌آور می‌کند، گفت:‌ وضع قوانین برای ایجاد و تعمیق تحولات اجتماعی به تنهایی کافی نیست، بلکه اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی نسبت به قوانین و مقررات موضوعه از اهمیت زیادی برخوردار است.

بنی هاشم در اولین نشست کمیسیون امور بانوان در سال جاری که بیست و سوم مردادماه در سالن نعمتی‌جم وزارتخانه جهادکشاورزی برگزار شد، افزود: قوانین و مقررات مصوب مجلس شورای اسلامی در حوزه زنان و خانواده می‌تواند در تحقق عدالت اجتماعی و احراز جایگاه واقعی زنان در جامعه متناسب با ظرفیت‌ها و توانمندی‌هایشان نقش موثری داشته باشد.

در نشست کمیسیون امور بانوان، خانم رجبی، رئیس فراکسیون زنان در مجلس شورای اسلامی و خانم دکتر فیروزی، دستیار وزیر در امور شهروندی وزارت جهاد کشاورزی نیز حضور داشتند.

در ادامه این نشست، دوره آموزشی “آشنایی با قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی در حوزه زنان و خانواده” توسط سرکار خانم رجبی رئیس کمیسیون فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

این مطالب را نیز ببینید!

افتتاح مجتمع زنجیره تولید میگو

افتتاح مجتمع زنجیره تولید میگو

زنجیره تولید میگو وریر جهاد کشاورزی در ادامه سفر خود به استان هرمزگان، در راستای …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *